Názory čtenářů

Následující >>
Třídit podle: data | názvu | čtenosti

Na skle malované (29.10.2008, Názory čtenářů)
Naprosto špičkově zpracovaný muzikál na motivy příběhu o Jánošíkovi či jemu podobném zbojníkovi. Inscenace nemá jediné hluché místo, vše se odehraje v neuvěřitelně svižném tempu.
 
Penzion pro svobodné pány (29.10.2008, Názory čtenářů)
Po odchodu části souboru z angažmá v pražském Divadle ABC na příbramskou hlavní scénu se někteří jeho členové v novém prostředí doslova našli. Mám na mysli Svatopluka Schullera, který je zde sice na hostování, ale je to hostování nesmírně plodné.
 
Pouliční divadlo Viktora Braunreitera (29.10.2008, Názory čtenářů)
Skvělá zábava a dočista úžasná podívaná se mi naskytla během Loketského vinobraní na prvním nádvoří hradu Lokte. Divadlo v jeho nejsyrovější podobě jaké zde předváděli členové kočovného hereckého spolku „Pouliční divadlo Viktora Braunreitera“ bralo dech.
 
Příliš drahá Mathilda (19.9.2008, Názory čtenářů)
Velmi dojemná hra o poznávání opravdového charakteru jednotlivce a o odhalování minulosti se odehrává v jednom přepychovém bytě v Paříži.
 
Pražská premiéra Dohazovače (18.9.2008, Názory čtenářů)
V úterý 30. září 2008 se od 19:00 v Divadle Palace uskuteční pražská premiéra konverzační komedie z pera Amerického dramatika Lawrence Romana DOHAZOVAČ. V hlavních rolích se představí Kateřina Brožová s Alešem Procházkou.
 
Figarova svatba (18.9.2008, Názory čtenářů)
Většina z nás si pod titulkem Figarova svatba představí operu od Wolfganga Mozarta. V pražském divadle Na Vinohradech se jedná o činohru, a to o činohru vskutku podařenou.
 
Ve lži se cítíte jako ryba ve vodě! (18.9.2008, Názory čtenářů)
Řekl pastor baronu Münchhausenovi, když se pokusil po svém vylíčit své neuvěřitelné problémy nezamýšleným sňatkem.
 
Natěrač (18.9.2008, Názory čtenářů)
Obrovským zklamáním pro mne bylo představení Natěrače v pražském Divadle Kalich! Připadal jsem si jako na assessment meetingu, kdy se každý z kandidátů zoufale snaží předvést všechno, co umí a je mu jedno, jak neharmonicky a nekompaktně to působí.
 
Noc bláznů (18.9.2008, Názory čtenářů)
Víte, ne zrovna často se setkávám s inscenací, jíž bych neměl co vytknout a u Fidlovačky to platí obzvláště, ale Noc bláznů je prostě dokonalost sama. Jedním slovem: EPOCHÁLNÍ! Něco tak nádherného jsem už dlouho neviděl.
 
Čistá kořist (18.9.2008, Názory čtenářů)
Velmi čistě zahraná detektivní komedie z pera slavného Joe Ortona v podání souboru agentury Harlekýn Vás bude bavit od začátku až do samotného konce. A to jednak díky excelentním hereckým výkonům a za druhé díky skvělé režii Václava Postráneckého.
 
Celkem 156 článků, zobrazuji 1 až 10
Následující >>
Třídit podle: data | názvu | čtenosti

 
Copyright © Divadelní ústav, REBEX ČR s.r.o. a ČTK
Použit redakční systém Nemesis, Copyright © Altair Software Production, 1999-2000
 

 
Další projektyPartneři

Developed by REBEX