Tisková konference k premiéře inscenace VRATKÁ PRKNA

Studio Ypsilon si Vás dovoluje pozvat na tiskovou konferenci u příležitosti premiéry inscenace režiséra Arnošta Goldflama „Vratká prkna“.

Tisková konference se koná v úterý 5. dubna v 10.00 hod. na Malé scéně Studia Ypsilon.

Na setkání s Vámi se těší ředitel Studia Ypsilon Jan Schmid, dramaturg Jaroslav Etlík, režisér a autor Arnošt Goldflam, herečka Jaroslava Kretschmerová, herci Jiří Lábus, Petr Vršek a Jakub Slach. Přítomni budou i další speciální hosté. Tiskové setkání doprovodí malé občerstvení.

Ilona Smejkalová

tisková mluvčí a manažerka Studia Ypsilon

smejkalova@ypsilonka.cz

___________________________________________________________________________

Arnošt Goldflam / VRATKÁ PRKNA

Komedie z divadelního prostředí – ale trochu smutná. Lesk a bída divadla, trochu ironický, ale i sebeironický pohled zvenku i zevnitř. Prkna, co znamenají svět – jak se říká –, jsou opravdu velice vratká, a přesto pořád lákavá. Pohled na panoptikum divadla a divadelníků, groteska maličko zlá, ale snad taky ne bez lásky. Náš svět i život zmenšené do divadelního vzorku. Divadelník nemá žádnou jistotu, nikdo mu nezaručí práci, uznání, peníze a slávu a služební postup a spokojenost a obdiv a porozumění. My divadelníci se musíme pochválit sami! A to taky občas děláme. Takže i Vy se pobavte, trochu ovšem škodolibě na náš účet. A až půjdete domů, pochvalte si svoje vlastní životy a buďte rádi! My Vám to přejeme, ale asi bychom měnit nechtěli. Možná.

hrají: Jiří Lábus, Jaroslava Kretschmerová, Petr Vršek, Jakub Slach, Lenka Šebek Loubalová, Roman Mrázik, Barbora Skočdopolová a Martin Bohadlo nebo Miroslav Chloupek / režie: Arnošt Goldflam / výprava: Petra Goldflamová Štětinová / hudba: Milan Potoček / dramaturgie: Jaroslav Etlík

premiéry: 8. a 10. dubna 2011 ve Studiu Ypsilon

Zdroj: smejkalova@ypsilonka.cz

vloženo: 1.4.2011
(cached, 19.7.2018 18:18:56)
Autor: Informace z divadel
 
Rubrika: Inscenace - články
 
Počet zobrazení článku: 1774

 
Související články

Formát pro tisk Formát pro tisk Zaslat emailem Zaslat emailem Nový komentář Nový komentář
 
Zatím žádné komentáře
 
Copyright © Divadelní ústav, REBEX ČR s.r.o. a ČTK
Použit redakční systém Nemesis, Copyright © Altair Software Production, 1999-2000
 

 
Další projektyPartneři

Developed by REBEX