Předplatné na přání přilákalo do divadla nové diváky

Atraktivní. Tímto slovem se dá shrnout zbrusu nové roční předplatné s názvem Předplatné na přání, které pro své diváky ušilo přímo na míru Městské divadlo Zlín. S jeho prodejem začalo 7. února. Po necelých dvou měsících jeho prodej končí. Ke konci března se může divadlo pochlubit s novou předplatitelskou skupinou označenou R1, která čítá na 300 zcela nových předplatitelů. Tímto počtem se zařadila na první místo a tvoří početně nejsilnější předplatitelskou skupinu zlínského divadla.

Předplatné na přání si kladlo za cíl vyjít maximálně vstříc poptávce diváků. Proto divadlo provádělo během čtyř měsíců důkladný průzkum a na základě dvou tisíc odpovědí sestavilo tuto novinku. Atraktivní je nejen nabídka titulů, která obsahuje převážně komedie, ale i cena 690 Kč za 6 titulů či hrací čas, který byl stanoven na pátek v 17 hodin.

Já si vždy kladu velké cíle, takže jsem čekal přece jen větší zájem. Na druhou stranu jde skutečně o naši nejsilnější skupinu, a je proto v rámci sezonního předplatného na co navazovat. Ve vstřícné dramaturgii budeme na Velkém sále pokračovat,“ zhodnotil prodej novinky ředitel divadla Petr Michálek.

První představení pro nové předplatitele se uskuteční 8. dubna, kdy zhlédnou Kočičí hru v režii Jakuba Nvoty. Po představení bude následovat jedinečný zážitek připravený pouze pro tuto skupinu – beseda s herci přímo ve Velkém sále. Mezi další bonusy patří i zasílání divadelního měsíčníku Tady a teď! do schránky zdarma, jeden lístek zdarma navíc na představení MDZ ve Studiu Z či Dílně 9472, stálé místo v hledišti, přenosnost předplatenky na jinou osobu či právo přednostní rezervace na hostující soubory.

Kromě Kočičí hry čeká nové předplatitele do konce této divadelní sezony ještě představení Je třeba zabít Sekala a muzikál Juan. Další tři tituly – Na flámu, Černá komedie a Brouk v hlavě – zhlédnou diváci na podzim.

Předplatné na přání je možné zakoupit až do 1. dubna v pokladně divadla, která má otevírací dobu každý všední den od 13 do 18 hodin a vždy hodinu před představením, dále v Golden Apple Cinema a Velkém kině či přes web divadla a rezervační formulář v sekci Předplatné na přání.

Zdroj: smardova@divadlozlin.cz

vloženo: 30.3.2011
(cached, 19.8.2018 3:15:58)
Autor: Informace z divadel
 
Rubrika: Zprávy
 
Počet zobrazení článku: 879

 
Související články

Formát pro tisk Formát pro tisk Zaslat emailem Zaslat emailem Nový komentář Nový komentář
 
Zatím žádné komentáře
 
Copyright © Divadelní ústav, REBEX ČR s.r.o. a ČTK
Použit redakční systém Nemesis, Copyright © Altair Software Production, 1999-2000
 

 
Další projektyPartneři

Developed by REBEX